HAKKIMIZDA

Kurucumuz Mehmet Akgül; 1984’ten günümüze geçen 32 yıllık deneyimi ve sektördeki farklı firmalarla 20 yılı aşan ortaklığı ile oluşturduğu işletme yapısını aktardığı AGL AKYAPI İNŞAAT ve M.AKGÜL YAPI ‘da inşaat ince işleri, dekorasyon ve Yap-Sat ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca ortaklığı devam eden Düzlem Yapı A.Ş.’de, beğenilen projelere imza atarak, kaba inşaat – dekorasyon sektörüne getirdiği yeniliklerle modern mimari anlayışının öncü yapı taşları arasına girmiştir.
Dünyaca ünlü markalarla çalışmayı ilke edinen AGL AKYAPI, deneyimli, konularında uzman ekibiyle inşaat projelerine devam etmenin sorumluluğu ve bilinci ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sağlam güvenilir, hatasız işler üretmenin gururunu taşımaktadır.
Bankalar, AVM. Hotel, Fabrika, işyeri, Mağaza, Villa , Konutlar gibi yaşanılan ve ihtiyaç duyulan her alanda hizmet veren AGL AK YAPI hizmet ağına her geçen gün yeni referanslar eklemektedir.
AGL AK YAPI, aile şirketi olarak referans göstermekte, Mehmet Akgül oğulları Turgay ve Burak Akgül ile çalışmalarını birlikte sürdürmektedir. M.AKGÜL YAPI ise, Mehmet Akgül’ün kendisine ait özel kuruluşudur.

ViZYONUMUZ

AGL AK YAPI olarak ismimizi markalaştırmak için çok çalışıp, geleceğe umutla bakan yeni nesillere güzel eserler bırakmak içinyoğun çaba sarfetmeyi, heyecanımızı hiç kaybetmeden emin adımlarla büyümek ve sektörde ilk sıralarda yer almak öncelikli hedeşmizdir.
Saygılarımızla
Mehmet AKGÜL

MiSYONUMUZ

Yarattığımız güven, bilgi ve deneyimimizle sektörümüze sunduğumuz hizmet çeşitliliğini devam ettirmek, istihdamı arttırabilmek ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunabilmek amacıyla büyük düşünüp, büyük projelere imza atmak amacındayız.

Firmamız konularında uzman ve A kalite ürün tedarikçileriyle çalışmaktadır. 

Firmamız üstlendiği projelerde mahal listesine tam uyum sağlayarak hassasiyetle yaklaşmakta ve bu nedenle tedarikçilerini kalite belgeli ve TSE uyumlu markalardan seçerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Tedarikçilerimiz